Room Escape Warszawa to gwarancja jakości i zadowolenia.

Room Escape to zespołowa gra przygodowa. Uczestnicy mają za zadanie wydostanie się z pokoi w czasie nie dłuższym niż 60 minut. Aby to zrobić rozwiązują logiczną sekwencję zagadek, które wymagają od nich spostrzegawczości, nieszablonowego myślenia oraz sprawnej komunikacji w grupie. Zagadki są uniwersalne, do ich rozwiązania nie jest potrzebna znajomość języka polskiego.

POKOJE W DOWOLNEJ LOKALIZACJI

Wyjątkowa oferta dostępna w dowolnej, wybranej przez klienta lokalizacji, np. w hotelu, biurze czy restauracji. Na życzenie klienta tworzymy również spersonalizowane scenariusze gier z wykorzystaniem grafik lub produktów klienta.

IMPREZY W NASZYCH LOKALACH

Organizujemy spotkania wigilijne, firmowe jubileusze czy prezentacje produktów. Oprócz zabawy w pokojach i wyjątkowej atmosfery eventu możemy zapewnić catering, spersonalizowane scenariusze gier oraz obsługę w języku angielskim.

AKCJE SPECJALNE

Zabawa w Room Escape Warszawa to oryginalny pomysł na integrację zespołu. Wspólny cel czyli ucieczka z pokoju i rozwiązywanie przeróżnych zagadek pod presją czasu to niebanalny sposób na spędzenie czasu ze współpracownikami np. w specjalnie zaaranżowanym namiocie.

WARSZTATY TEAMBUILDINGOWE

Zabawa w Room Escape Warszawa wyzwala w uczestnikach entuzjazm, kreatywność i zaangażowanie.To także obserwacja zachowań pracowników i ich roli w grupie, opcjonalnie uzupełniona o warsztaty kreatywności z coachem.

SPOTKANIA Z KLIENTAMI

Niezobowiązująca atmosfera Room Escape Warszawa sprzyja niekonwencjonalnym spotkaniom z ważnymi klientami. Podczas zabawy, wykorzystując dostosowane do spotkania łamigłówki, jesteśmy w stanie przekazać uczestnikom gry kluczowe informacje lub udostępnić przestrzeń na wykład czy prezentację.

VOUCHERY DLA PRACOWNIKÓW

Vouchery na zabawę w Room Escape Warszawa to atrakcyjny i oryginalny upominek dla pracowników czy klientów firmy. Voucher umożliwia grę w jednym z sześciu pokoi Room Escape Warszawa, w lokalu na ul. Śniadeckiej lub Inżynierskiej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – od pon. do pt. w godzinach 09:30-17:30

KAROLINA PENCONEK
TEL. 501 591 119
E-MAIL: event@roomescape.pl