Pokój zagadek MUZEUM – przygoda w galerii sztuki i osobliwości

Escape przygodowy – dużo technologii, efektów i zabawy w artystycznym wnętrzu

Stopień trudności – 5/6

Czas gry: 60 minut

Średni czas ucieczki: 52 minuty

Liczba graczy: 2-5

Wnętrze urządzone ze smakiem wytrawnego znawcy sztuki i estety.

Pokój zagadek dla osób, które chciałyby się wcielić w rolę inteligentnych super włamywaczy. Wielce strzeżone muzeum, dom osobliwości i jego eksponaty są teraz w zasięgu Twojego gangu, czy uda Wam się przechytrzyć system zabezpieczeń? Nie oszukujmy się – każdy z nas chciał się kiedyś włamać i choć raz poczuć się jak super-bohater. I co by się stało, gdyby to marzenie udało się spełnić? W Escape the Room Warszawa jest to jak najbardziej możliwe!

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was nietuzinkowy zestaw zagadek i zadań. Sprawdźcie, czy uda wam się pokonać system zabezpieczeń escape room i uciec na czas! Nie będzie łatwo, przyda się trochę wiedzy o sztuce i wrażliwość artystyczna. Jednak to nie wszystko. Ten escape the room wymaga znacznie więcej! Tu trzeba będzie także sprawdzić nie tylko umysł, ale również swoje ciało. Pamiętajcie, że grupa sprawnych włamywaczy, to nie tylko tęgie głowy – spece od łamania kodów i szyfrów, ale także ludzie wielu talentów, wysportowani i zdeterminowani, aby osiągnąć upragniony cel.

Będziecie włamywać się do kolejnych pomieszczeń osobliwej galerii, aby wykraść informację, która pozwoli Wam na opuszczenie the room Muzeum ze zdobytym łupem. Wyjście z tej pułapki będzie również bardzo wysublimowane. Tu znów przewagę mogą mieć humaniści, choć speca od zagadek logicznych nie powinno zabraknąć w Waszym zespole. To pokój zagadek dla graczy o wysokich wymaganiach estetycznych. Spośród sześciu naszych przygód Muzeum jest najbardziej zaawansowane technologicznie i wszechstronne.

Muzeum Escape the Room (Warszawa – Praga) to prawdziwa walka z czasem. 60 minut niezapomnianej przygody, która obudzi w Was instynkt włamywaczy. Przemyślane zabezpieczenia, pomysłowe zagadki i niezwykłe rozwiązania technologiczne zaskoczą Was i wprawią w zdumienie. Jednak Waszym celem jest udowodnienie światu, że nie jesteście jedynie grupą przypadkowych rabusiów, lecz zorganizowanym zespołem, który współpracę opanowała do perfekcji i nie ma zagadki, która może Was powstrzymać. Do czego będziecie zdolni? To się miejmy nadzieję wkrótce okaże… Zrobimy wszystko, aby Was zatrzymać do momentu przyjazdu policji… Chyba, że sami uruchomicie alarmy i nie zdążycie ich wyłączyć zanim usłyszy Was ochrona obiektu. Jesteście gotowi, aby się sprawdzić?

OPINIE

Najlepsze muzeum, w którym byłam 🙂

Ponieważ nie można przeklinać to po lekkim zmodyfikowaniu mój komentarz po wejściu do tego pokoju brzmiałby tak: „zajefajne”. Po prostu mnie zatkało zarówno na wstępie, jak i na samym końcu. Pokój ma jedno wąskie gardło, które sprawiło nam sporo trudności, ale z drobną pomocą dałyśmy radę. Pomimo tego wąskiego gardła pokój zagadek jest skonstruowany wręcz idealnie – wystrój, klimat i zagadki są doskonałe. Byłyśmy w 4 osoby i przez to wąskie gardło powiedziałabym ze jest to idealna ilość, 3 osoby też spokojnie sobie powinny poradzić.

Sunrine

Najbardziej efektowny pokój w Warszawie!

Byłam już w kilku escape roomach, ale dotychczas (24.07.15) ten zrobił na mnie największe wrażenie. Muzeum odwiedziliśmy w dwie osoby i myślę, że była to optymalna liczba graczy (choć pewnie i większa grupa spędzi tam niezapomniane chwile). Wnętrze utrzymane w idealnie muzealnym klimacie. Innowacyjność różnych rozwiązań technicznych pozostawia daleko w tyle inne warszawskie pokoje zagadek. W „Muzeum” znajduje się całkiem sporo nietuzinkowych, logicznych i ciekawych zagadek. Uważam, że właśnie tak skonstruowane powinny być tego typu pokoje – dużo skojarzeń, logicznego myślenia, a mało biegania za różnymi kłódkami i losowych strzałów. Obsługa Room Escape była przesympatyczna.

LockYou

Najfajniejsze muzeum, w jakim byłem

Był to mój pierwszy pokój w którym byłem i muszę powiedzieć ze postawił poprzeczkę bardzo wysoko! Bardzo ciekawe i zróżnicowane zagadki, znakomity wystrój pokoju i tematycznie dobrana muzyka sprawiały że naprawdę uwierzyłem że jestem w muzeum, a postawione przede mną zagadki naprawdę zmuszały do ruszenia głową : )Escape the Room Warszawa zdecydowanie najlepszy sposób na kreatywne spędzenie wieczoru!

Merazer

Jak włamywacze – znowu super

Technologicznie mistrz! Zagadki logiczne, zabawne i wymagające skupienia i spostrzegawczości, więc jak zwykle coś nam umknęło. Nasze wygibasy podczas włamania nie do zapomnienia 🙂 Do tego ekstra klimat i wystrój naprawdę na poziomie. Zdecydowanie polecam. Ponownie bawiliśmy się mega

Pablo81

Burglars

Muzeum był dla nas drugim pokojem i na pewno nie zawiódł. Ciekawe zagadki wymagające dużo spostrzegawczości i logicznego myślenia a nie tylko obliczeń i otwierania kłódek kluczykami. Satysfakcja gwarantowana.

Tukan

najlepszy!

Na początku myślałam, że Indiana to najlepszy pokój w Escape the Room, ale po odwiedzeniu Muzeum, Indiana została zdetronizowana 🙂 Chyba najbardziej klimatyczny ich pokój, zagadki prześwietne – żadne otwieranie kłódek kluczami, tu wciśnij, tam wciśnij i nagle ‘wow’ cos się otwiera :). Czułam się jak w jakiejś grze komputerowej. Do tego bawiłam się chyba najlepiej ze wszystkich escaperoomów, w jakich byłam. Mustsee!

Jedynakowa