zamknięty pokój Warszawa

Najmłodszy uczestnik Room Escape Warszawa ®, który brał czynny udział w zabawie miał 6 lat. Dlatego grę w naszych pokojach zagadek rekomendujemy dla rodzin z dziećmi – sprawdzone i przetestowane! Najbardziej familijne pokoje to: Indiana i Rycerski.

Najstarszy uczestnik zabawy w pokojach zagadek Room Escape Warszawa ® miał 78 lat i przyjechał do nas z Urugwaju.

Czy wiesz, że zabawa w naszych lokalach jest dostępna dla obcokrajowców? Wszystkie nasze przygody zaprojektowane są tak, aby nie było żadnej bariery językowej przy rozwiązywaniu zagadek. Gry prowadzimy w języku angielskim, a na specjalne zamówienie grup po niemiecku, francusku, włosku i rosyjsku.

Room Escape Warszawa ® odwiedziły grupy z 72 krajów! Mieliśmy gości m.in. z Nowej Zelandii, Wenezueli, Islandii, Japonii, Sri Lanki, a nawet Zimbabwe.

Czy wiesz, że nasza firma została finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2015 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod patronatem Ministra Gospodarki jako jedna z 11 usług wybranych spośród wszystkich nowatorskich usług w Polsce?

W naszych obu lokalach w ścianach ciągnie się w sumie 3 km kabli, a wszystko po to, aby zabawa w Room Escape Warszawa ® była zautomatyzowana i pełna efektów, które sami uruchamiacie, bawiąc się w naszych pokojach zagadek.

Czy wiesz, że każda zabawa w naszych lokalach poprzedzona jest 3 minutowym filmem wprowadzającym w klimat pokoju.

Czy wiesz, że w Room Escape Warszawa ® to dwa 200 metrowe lokale w stolicy. W Centrum: Warszawa, ul. Śniadeckich 1/15 wejście przez bramę w podwórko oraz na Pradze: Warszawa, ul. Inżynierska 1, oba położone są obok stacji Metra.

Czy wiesz, że nasze pokoje zagadek nazywamy przygodami, gdyż każda zabawa to kilka pomieszczeń.

Room Escape Warszawa ® ma na swoim koncie 7 udanych zaręczyn, wszystkie zostały przyjęte!

Czy wiesz, że w naszych lokalach możesz zorganizować: wieczór panieński lub kawalerski, urodziny lub inną okolicznościową zabawę, a na specjalne życzenie naszych graczy przygotowujemy dodatkowe zagadki tematyczne.

Czy wiesz, że Room Escape Warszawa ® współpracuje z licencjonowanym coachami i prowadzi warsztaty integracyjne i teambuildingowe dla firm.

Czy wiesz, że Room Escape Warszawa ® posiada w swoim portfolio ponad 30 tematycznych scenariuszy przenośnych zabaw escape room, które mogą odbywać się w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu (siedzibie firmy, hotelu itp.)

Czy wiesz, że największa zabawa escape room, którą organizowaliśmy pozwoliła na zabawę 250 osobom.

Facebook Google+ TripAdvisor