Najmłodszy uczestnik Room Escape Warszawa ®, który brał czynny udział w zabawie miał 6 lat. Dlatego grę w naszych pokojach zagadek rekomendujemy dla rodzin z dziećmi – sprawdzone i przetestowane! Najbardziej familijne pokoje to: Indiana i Rycerski.

Najstarszy uczestnik zabawy w pokojach zagadek Room Escape Warszawa ® miał 78 lat i przyjechał do nas z Urugwaju.

Czy wiesz, że zabawa w naszych lokalach jest dostępna dla obcokrajowców? Wszystkie nasze przygody zaprojektowane są tak, aby nie było żadnej bariery językowej przy rozwiązywaniu zagadek. Gry prowadzimy w języku angielskim, a na specjalne zamówienie grup po niemiecku, francusku, włosku i rosyjsku.

Room Escape Warszawa ® odwiedziły grupy z 72 krajów! Mieliśmy gości m.in. z Nowej Zelandii, Wenezueli, Islandii, Japonii, Sri Lanki, a nawet Zimbabwe.

Czy wiesz, że nasza firma została finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2015 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod patronatem Ministra Gospodarki jako jedna z 11 usług wybranych spośród wszystkich nowatorskich usług w Polsce?

W naszych obu lokalach w ścianach ciągnie się w sumie 3 km kabli, a wszystko po to, aby zabawa w Room Escape Warszawa ® była zautomatyzowana i pełna efektów, które sami uruchamiacie, bawiąc się w naszych pokojach zagadek.

Czy wiesz, że każda zabawa w naszych lokalach poprzedzona jest 3 minutowym filmem wprowadzającym w klimat pokoju.

Czy wiesz, że w Room Escape Warszawa ® to trzy 200 metrowe lokale w stolicy :Śniadeckich przy Metrze Politechnika, Marszałkowska przy Metrze Świętokrzyska oraz Inżynierska przy Metrze Dw. Wileński

Czy wiesz, że nasze pokoje zagadek nazywamy przygodami, gdyż każda zabawa to kilka pomieszczeń.

Room Escape Warszawa ® ma na swoim koncie 7 udanych zaręczyn, wszystkie zostały przyjęte!

Czy wiesz, że w naszych lokalach możesz zorganizować: wieczór panieński lub kawalerski, urodziny lub inną okolicznościową zabawę, a na specjalne życzenie naszych graczy przygotowujemy dodatkowe zagadki tematyczne.

Czy wiesz, że Room Escape Warszawa ® współpracuje z licencjonowanymi coachami i prowadzi warsztaty integracyjne i teambuildingowe dla firm.

Czy wiesz, że Room Escape Warszawa ® posiada w swoim portfolio ponad 30 tematycznych scenariuszy przenośnych zabaw escape room, które mogą odbywać się w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu (siedzibie firmy, hotelu itp.)

Czy wiesz, że największa zabawa escape room, którą organizowaliśmy pozwoliła na zabawę 250 osobom.