Room Escape Warszawa nieustannie rozwija się po to, by dostarczać naszym Klientom rozrywkę na najwyższym poziomie. W tym celu współpracujemy z Partnerami i szukamy nowych inspiracji. Chcemy, by oferta Room Escape Warszawa była jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych Klientów.

Z portalem WyjątkowyPrezent.pl połączył nas przede wszystkim wspólny cel – chęć podarowania innym niezapomnianych przeżyć. Dla jednych będzie to skok ze spadochronem, inni na weekendowe wyjście wybiorą zabawę w Room Escape Warszawa. Za pośrednictwem serwisu WyjątkowyPrezent.pl mogą Państwo nabyć voucher na zabawę w jednym z naszych lokali oraz otrzymać dodatkowy upominek od Room Escape w dniu realizacji vouchera.

http://www.wyjatkowyprezent.pl

The Warsaw Hostel

www.thewarsawhostel.com

Best in Warsaw to inicjatywa 7 firm, które zajmują najwyższe pozycje w rankingu serwisu TripAdvisor. Best in Warsaw ma na celu promowanie najciekawszych atrakcji wśród turystów odwiedzających naszą stolicę. Aby ułatwić dotarcie do innowacyjnych form spędzana wolnego czasu stworzono książeczki Best in Warsaw. Zawierają one informacje o warszawskich atrakcjach i upoważniają do wielu zniżek. Wystarczy zgłosić się po nie w naszym Room Escape Warszawa!

http://www.bestinwarsaw.pl

http://www.roomescape.pl/en

http://www.segwaycitytours.pl

http://www.polishyourcooking.com

http://www.adventurewarsaw.pl

http://www.pubcrawl.pl

http://www.warsawscenes.com