POKÓJ ZAGADEK INDIANA – PRZYGODA W TAJEMNICZEJ KOMNACIE

Escape room przygodowy – doskonale nadaje się tez na wspólną zabawę dla całej rodziny

Stopień trudności – 5/6

Czas gry: 60 minut

Średni czas ucieczki: 54 minuty

Liczba graczy: 2-5

Przestronne wnętrze o etnicznym wydźwięku.

Podczas wyprawy etnograficznej, z dala od cywilizacji, gdzieś daleko w dżungli, wpadliście w śmiertelną pułapkę. Jesteście zamknięci w starożytnym grobowcu, który eksplorowaliście. Okazuje się, że nie Wy pierwsi tu trafiliście, ale być może jako pierwsi wydostaniecie się na zewnątrz Escape Room, jeśli tylko rozwiążecie tajemnicę. Jest to pokój zagadek, w którym musicie użyć całej swojej wiedzy i sprytu, odwołać się do pierwotnych instynktów, zasad i logiki, aby odnaleźć drogę do wolności…

Miłośnicy serii Indiana Jones odnajdą się w tym pokoju zagadek jak przysłowiowe ryby w wodzie. Wszyscy, którzy uwielbiają serie podróżnicze i z wypiekami na twarzy oglądali Skarb Narodów, poczują się jak prawdziwi bohaterowie, odkrywający dla świata tajemnicę pradawnej kultury. W tej przygodzie starożytny czas i kultura mieszają się z nowoczesnością i losami badaczy, którzy przed Wami próbowali odkryć tajemnicę tego ludu.

Jak każdy pokój zagadek w Room Escape Warszawa ®, INDIANA ma wiele zakamarków i tajemniczych pomieszczeń. Nie wszystkie znaki, mechanizmy i ważne przedmioty są od razu widoczne dla graczy. W miarę upływu czasu i rozwiązywania kolejnych zadań Waszym oczom ukażą się coraz to nowe tajemnice i skarby. W komnacie pozostawionych jest wiele wskazówek. Znajdziecie tu okruchy informacji, które zostawili po sobie badacze rodem z National Geographic. Będziecie podziwiać starożytne malowidła, artefakty i pradawne mechanizmy, które stworzył pierwotny lud zamieszkujący te tereny przed wiekami. I jak to w zabawie room escape, musicie wydostać się z komnaty, która na przestrzeni wieków pochowała już niejednego śmiałka…

INDIANA pokój zagadek (Warszawa, ul. Śniadeckich 1/15) jest bardzo pozytywnym pokojem, który doskonale nadaje się na zabawę familijną, właściwie bez limitu wieku. Jest tajemniczy, ale jednocześnie przestronny i kolorowy. Pozwala nawet najmłodszym uczestnikom na odkrywanie dawnych tajemnic i pomaganie rodzicom w przeszukiwaniu komnaty i cieszenia się grą. Niech jednak nikogo nie zmyli przyjazny i rodzinny charakter tej przygody. Potrzeba tu sporo wiedzy i umiejętności doświadczonych podróżników. Niejeden zespół poległ przy próbie wyjścia z tego pokoju i rozwiązaniu nietuzinkowych zagadek. Ucieczka z pokoju INDIANA doskonale nadaje się na integrację firmową, wypad z przyjaciółmi, czy organizację imprezy urodzinowej dla dzieci. W pokoju zagadek znajdą się zadania wymagające pracy zespołowej, które zaskoczyć mogą niejednego miłośnika real life escape games.

Po śmiałkach, którzy trafili tu przed Wami pozostały tylko szczątki. Musicie potraktować je jako ostrzeżenie i wskazówkę! Pamiętajcie, że grobowiec jest przede wszystkim miejscem pochówku i musicie zrobić wszystko, aby nie stał się również Waszym miejscem spoczynku. Na ucieczkę z zagadkowego pokoju jest tylko 60 minut, potem w grobowcu zapanuje bezkresna ciemność… Czy zdążycie przed czasem?

OPINIE

Fantastyczna przygoda!

Zaskakujące i zdecydowanie niełatwe zagadki. Mieliśmy trochę trudności na początku, ponieważ był to nasz pierwszy escaperoom w życiu, ale z każdą kolejną minutą było tylko łatwiej. Dziękujemy za emocjonujące 60 minut i do zobaczenia wkrótce..

Marcin P.

Dziękujemy!!!

Nie było łatwo, ale na 2 minuty przed końcem czasu udało nam się wydostać z grobowca. Dziękujemy za kilka podpowiedzi, bez których pewnie nie dalibyśmy rady. Obiecujemy następnym razem dokładniej słuchać wskazówek i rad prowadzącego 🙂 Generalnie świetna zabawa i do zobaczenia wkrótce w kolejnych pokojach! Mam nadzieję, że następnym razem też nas zaskoczycie:)

Robert Kaszuba

Najlepszy prezent

Voucher Room Escape dostałam w prezencie i zdecydowaliśmy się odwiedzić pokój Indiana. Nie wiedziałam czego się spodziewać i szczerze mówiąc ten sposób rozrywki przerósł moje oczekiwania. 60 minut kombinowania, otwierania, zamykania, liczenia, składania, szukania kreatywnych rozwiązań. Zdecydowanie polecam. Nie będziecie zawiedzeni. Naprawdę warto!

Iwona W.

Urodziny

W Room Escape postanowiłam zorganizować urodziny mojej 12letniej córki. Dość powiedzieć, że dzieciaki zachwycone i nie chciały wyjść z lokalu. Dziękuje ekipie za przygotowanie imprezy i opiekę nad dzieciakami. Obiecuję polecać każdemu z czystym sercem bo patrząc na zadowolenie i uśmiechy dzieciaków zabawa jest zdecydowanie tego warta.

Dominika Myśliwiec

Opinia

Nie pierwszy escaperoom, który odwiedziliśmy, ale zdecydowanie nasz faworyt. Pomysłowość twórców, przygotowanie pomieszczenia, kolory, rekwizyty, spójność i logika zagadek bez zarzutów. Do tego kilka razy daliśmy się totalnie zaskoczyć za co bardzo dziękujemy 🙂 Efekty specjalne super. Następnym razem obiecujemy mieć więcej wiary w końcowy sukces. Świetna zabawa. Wracamy niebawem do kolejnych pokoi zagadek!

Kasia i Paweł

Znów familijnie

Tym razem wybraliśmy się całą rodziną do Indiany. Byliśmy już na Inżynierskiej w Rycerskim i tam obsługa poleciła nam kolejny pokój familijny. Korzystając ze Święta Niepodległości, zorganizowaliśmy nasz drugi w życiu wypad do RoomEscape Warszawa. Pokój bardzo nam się podobał, jest klimatyczny, a zagadki zupełnie inne niż w poprzednim pokoju, który u nich robiliśmy. Obsługa równie miła i co najważniejsze udało nam się uciec!!! Nie było łatwo, ale już wiedzieliśmy na czym polega zabawa. Bardzo podobał nam się wystrój pokoju, malowidła i klimat jaskini, pradawnej komnaty. I znów zabawa przednia, różne ciekawe zagadki, ciekawe rozwiązania technologiczne ukryte w pasujących do klimatu miejsca aranżacjach. Moje dzieci wpadły na pomysł, że to fajne miejsce na organizację urodzin, więc od razu zapytaliśmy obsługę, czy to możliwe i dowiedzieliśmy się, że takie imprezy to standard. Super! Będziemy polecać i do zobaczenia wkrótce! Na pewno wrócimy 🙂

Annakatrynka