ESCAPE ROOM DLA DZIECI

Room Escape Warszawa® to idealny escaperoom dla dzieci. Każdy z naszych pokoi zagadek opowiada inną historię i wprowadza uczestników w odpowiednią scenerię oraz nastrój. To zabawa dla dużych i małych, którzy ukończyli siedem lat.

Wszystkie zagadki oraz urządzenia w pokojach Room Escape Warszawa® są przyjazne dzieciom. Zanim dzieci wejdą do pokoju zagadek animatorzy przeprowadzają krótką prezentację, podczas której wprowadzają uczestników w klimat zabawy i tłumaczą z jakimi zadaniami przyjdzie im się zmierzyć. We wszystkich pokojach Escape Room znajduje się monitoring, a animatorzy przez cały czas obserwują i słyszą co dzieje się w pokoju ucieczek. Dzięki temu, jeśli dzieci mają problem z rozwiązaniem zagadki, na ekranie monitorów od razu otrzymują podpowiedź i jasne wskazówki do dalszego działania. W przypadku gdyby jedno z dzieci chciałoby opuścić pokój escape przed zakończeniem zabawy, wystarczy wcisnąć przycisk „Panic Button”, a drzwi otworzą się. W każdym lokalu znajdują się również toalety oraz skrytki na rzeczy osobiste.

Escape room dla dzieci to:

– grupy rodzinne z dziećmi

– urodziny dla dzieci od 7 roku życia ( dzieci w wieku 7- 10 lat wchodzą do pokoi z naszymi animatorami, dzieci powyżej 10 roku życia bawią się same)

– grupy szkolne

– grupy dziecięce z naszymi animatorami lub same w zależności do wieku

Escape room dla dzieci to generator pozytywnych emocji dla całej rodziny, a także rówieśników, np. podczas urodzinowego przyjęcia. Zarówno w pokojach Room Escape na Śniadeckich (Warszawa, ul. Śniadeckich 1/15), jak i na Inżynierskiej (Warszawa, ul. Inżynierska 1), dzieci mogą podzielić się na grupki i bawić się w pokojach pod opieką animatorów, a następnie kontynuować urodzinową zabawę przy torcie i przekąskach w odrębnej sali. Młodzi goście chętnie odwiedzają Room Escape również z okazji Halloween, Mikołajek czy Dnia Dziecka. Pokój zagadek dla dzieci można zarezerwować w formie prezentu, wykupując voucher.

Warto wybrać się do Room Escape Warszawa z dziećmi, gdyż:

– oczywiście jest to dobra zabawa i niezapomniane 60 minut wspaniałej przygody
– w czasie wspólnej gry całej rodziny, jej członkowie uczą się współpracować ze sobą, działać w grupie i dzielić rolami
– rodzice mogą się wiele nauczyć o swoich dzieciach, obserwując, jak radzą sobie w grupie czy w trudnych sytuacjach.
– dzieci mogą lepiej poznać samego siebie, jak i siebie nawzajem
– zagadki są ułożone w logiczną całość, więc przy odrobinie sprytu można je łatwo rozwiązać, rozwijając przy okazji zdolność logicznego myślenia, spostrzegawczość czy umiejętność łączenia faktów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – od pon. do pt. w godzinach 09:30-17:30

KAROLINA PENCONEK
TEL. 501 591 119
E-MAIL: event@roomescape.pl