ROOM ESCAPE
CZYLI UCIECZKA Z ZAMKNIĘTEGO POKOJU

To zabawa, która wymaga od uczestników analitycznego i krytycznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktów oraz kreatywności i spostrzegawczości. Gra bazuje na pracy zespołowej oraz rozwiązywaniu zadań logicznych i zręcznościowych, które mają na celu doprowadzić do wydostania się z pułapki. Zbierz drużynę, wejdź do pokoju i staw czoła wyzwaniu! Pamiętaj: na realizację zadania jest tylko 60 minut!

Wszystko to można przeżyć w realnym świecie, bez potrzeby kreowania wirtualnej rzeczywistości.

Idea zabawy ROOM ESCAPE została bowiem przeniesiona prosto ze świata gier komputerowych. To zupełnie nowa, nieznana na polskim rynku alternatywna forma spędzania wolnego czasu, która od kilku lat zdobywa ogromną popularność na całym świecie – głównie w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Chinach.

ROOM ESCAPE WARSZAWA

to nie tylko pomysł na oderwanie się od komputera i na spędzenie czasu z przyjaciółmi na wspólnej i oryginalnej zabawie niezależnie od pory dnia i pogody. To także forma szkolenia integracyjnego dla team’ów, które podczas gry mogą sprawdzić się w pracy zespołowej i pozwolić na określenie kompetencji i podziału zadań w grupie. UWAGA: zabawa wymaga zdecydowanej współpracy! Może wziąć w niej udział od 2 do 5 osób.