roomescape-voucher-650x308-px-LR-1

Posiadamy w ofercie dwa rodzaje voucherów escape room:

VOUCHER STANDARD – upoważnia do jednorazowej gry w jednym z 3 naszych lokali znajdujących się przy ul. Śniadeckich 1/15 w Śródmieściu, ul. Inżynierskiej 1 na Pradze i ul. Marszałkowskie 140 w Centrum w Warszawie. Do wyboru jedna z 9 przygód Room Escape Warszawa ®

VOUCHER VIP – upoważnia do jednorazowej gry w jednym z 3 naszych lokali znajdujących się przy ul. Śniadeckich 1/15 w Śródmieściu, ul. Inżynierskiej 1 na Pradze i ul. Marszałkowskie 140 w Centrum w Warszawie. Do wyboru jedna z 9 przygód Room Escape Warszawa ® oraz prezent niespodzianka dla jednej obdarowanej osoby.

Vouchery nie kumulują się z żadnymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi w tym samym czasie.

Otrzymując Voucher escape room należy zarezerwować dowolny termin zabawy poprzez stronę Rezerwacje Room Escape, a Voucher okazać na miejscu przed rozpoczęciem zabawy.

Vouchery obowiązują przez 3 miesiące od daty zakupu.

Możliwości zakupu Vouchera escape room:

1. Zakup w lokalu – płatność gotówką:

VOUCHER STANDARD cena: 180 zł,
VOUCHER VIP cena: 199 zł

2. Kurier za pobraniem – proszę wysłać mail na adres biuro@roomescape.pl z tytułem „Zamówienie Vouchera – kurier” i treścią maila zawierającą: informację czy interesuje Państwa VOUCHER STANDARD czy VOUCHE VIP, adres wysyłki vouchera oraz numer telefonu.

VOUCHER STANDARD cena: 195 zł
VOUCHER VIP cena: 215 zł

3. Zamówienie e-mailowe – proszę wysłać mail na adres voucher@roomescape.pl z tytułem „Zamówienie Vouchera – email”. Zostanie przesłana automatyczna odpowiedź z dokładną instrukcją dotyczącą zakupu.

Po wpłaceniu za VOUCHER STANDARD cena: 180 zł lub za VOUCHER VIP cena: 199 zł na wskazane konto, zostanie wygenerowany Voucher i przesłany do Państwa drogą elektroniczną. Dokument należy wydrukować samemu. WAŻNE: po przesłaniu maila proszę dokładnie sprawdzić pocztę, instrukcja może wylądować w spamie!

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny!

karola

KAROLINA PENCONEK
TEL. 501 591 119
E-MAIL: event@roomescape.pl

Facebook Google+ TripAdvisor