RANKING ROOMESCAPE WG POPULARNOŚCI

OLIMP

MARSZAŁKOWSKA | Metro Świętokrzyska

Olimp – bardzo zaawansowane technologicznie pokoje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ze względu na swoją nowoczesność, brak kłódek, kluczyków i kodów i zautomatyzowane zagadki Klienci chętnie odwiedzają te pokoje. Pokój zagadek Olimp ma średni poziom trudności dlatego też często jest wybierany jako pierwszy

PIWNICA

ŚNIADECKICH | Metro Politechnika

Piwnica – mroczny klimat tego pokoju przyciąga miłośników strasznych filmów i horrorów. Jego wystrój pozwala wczuć się w mroczny nastrój i poczuć jak w prawdziwej opuszczonej piwnicy. Zagadki jakie w nim znajdziecie to już w większości zaawansowane technologicznie rozwiązania.

INTERACTIVE

MARSZAŁKOWSKA | Metro Świętokrzyska

Interactive –obrońcy galaktyki, w których to rolę musi wczuć się grupa kuszą swoją tematyką. Pokój jest zaawansowany technologicznie, a więc wszystkie zagadki w tym pokoju działają automatycznie. W tym pokoju zagadek na pewno nikt nie będzie się nudził!

INDIANA

ŚNIADECKICH | Metro Politechnika

Indiana – pokój zagadek o charakterze przygodowym. Dzięki scenografii w tym escape roomie poczujemy się jak w grocie starożytnego grobowca. Gracze cenią ten pokój za różnorodność zagadek – od klasycznych kłódek po nowoczesne rozwiązania.

RYCERSKI

INŻYNIERSKA | Metro Dw. Wileński

Rycerski – ten pokój to kopia średniowiecznego zamku. Wystrój pokoju powoduje, że panowie poczują się w nim jak prawdziwi rycerze, a panie jak uwięzione w wieży księżniczki. Poza klasycznymi zagadkami spotkamy w niej nietypowe rozwiązanie, które zaskakuje każdego gracza.

MUZEUM

INŻYNIERSKA | Metro Dw. Wileński

Muzeum – zadania fizyczne czekają na śmiałków, którzy podejmą się tego trudnego wyzwania! Pokój zagadek Muzeum został ulepszony i teraz zaskoczy każdego gracza nowoczesnymi zagadkami. Spróbujcie pokonać zabezpieczenia jakie dla Was przygotowaliśmy.

ŁÓDŹ PODWODNA

ŚNIADECKICH | Metro Politechnika

Łódź Podwodna – podwodna przygoda to pokój nie najtrudniejszy, ale też nie należy do najłatwiejszych. Z tego powodu gracze wybierają go na koniec przygody w naszych escape roomach. Wszystkie zagadki w tym escape roomie to nowoczesne rozwiązania, tutaj nie znajdziecie kluczyków i kłódek.

MUSZKIETEROWIE

MARSZAŁKOWSKA | Metro Świętokrzyska

Spisek Kardynała – to najtrudniejszy z naszych wszystkich 9 pokoi dlatego też gracze wybierają go na samym końcu, a niedoświadczone grupy próbują na początku sił w innych pokojach. Escape room Spisek Kardynała to pokój, w którym zagadki są na wysokim poziomie trudności.

WEHIKUŁ CZASU

INŻYNIERSKA | Metro Dw. Wileński

Wehikuł Czasu – spośród 3 pokoi przy ulicy Inżynierskiej jest to najtrudniejszy pokój. Gracze zostawiają go na koniec przygody z pokojami w tej lokalizacji. Pokój zagadek Wehikuł Czasu to pokój, w którym królują kody, kłódki, kluczyki i w nim wyjątkowo bardzo liczy się współpraca!

Mamy nadzieję, że nasz ranking escape room według popularności pomoże Wam w wyborze odpowiedniego pokoju dla Waszej drużyny. Niektóre z naszych pokoi cieszą się, szczególną popularnością wśród gości. Zapoznajcie się z rankingiem i sami oceńcie, który pokój najbardziej przypadł Wam do gustu.