Zapytania dot. eventów firmowych
dla grup do 15 os. prosimy kierować na:

biuro@roomescape.pl

Eventy powyżej 15 os. z dodatkowymi atrakcjami
np. catering oraz eventy mobilne.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj»

ROOM ESCAPE WARSZAWA jest nową na polskim rynku propozycją dla firm, które chcą wzmocnić więzy między pracownikami, zwiększyć umiejętności współpracy w zespole oraz poprawić komunikację w grupie, jednocześnie pobudzając pracowników do kreatywnego myślenia podczas wspólnej zabawy integracyjnej.

ROOM ESCAPE daje zupełnie nowe możliwości w team buildingu. Pozwala podczas seansu zmotywować zespół do kreatywnego myślenia, daje szansą na integrację podczas wspólnego rozwiązywania zagadek, gdzie liczy się zgrany zespół, szybkość i umiejętność podejmowania decyzji, jak i kojarzenie faktów.

ROOM ESCAPE to również oryginalny sposób na przeprowadzenie eventu, spotkania z kontrahentami lub dziennikarzami.

OFERTA STACJONARNA

Lokalizacja: zabawa w pokojach zagadek w jednej z trzech lokalizacji przy p. Konstytucji na ul. Śniadeckich 1/15 w Śródmieściu, na Pradze tuż przy Metrze Dworzec Wileński na ul. Inżynierskiej 1 lub w Centrum przy Metrze Świętokrzyska na ul. Marszałkowskiej 140.

Możliwości: możliwe jest wynajęcie jednego pokoju lub całego lokalu (3 pokoje + salka konferencyjna), na kilka godzin lub cały dzień. Istnieje możliwość dostarczenia cateringu, przeprowadzenia warsztatów lub prezentacji.

OFERTA MOBILNA

Lokalizacja: dowolne, wspólnie ustalone i dogodne dla Klienta miejsce: hotel, plener, siedziba firmy, kontener itp.

Możliwości: możliwe jest zamówienie kilku równoległych tematycznych przygód. Układamy scenariusze dostosowane do potrzeb Klienta. Czas trwania jednej przygody min. 30 minut. Tematyka zabaw również do konsultacji z Zamawiającym.

Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie z Klientem.

Nie masz pomysłu na team building w swojej firmie? Jesteś znudzony sztampowymi propozycjami na polskim rynku? ZADZWOŃ lub NAPISZ! ROOM ESCAPE WARSZAWA to rozwiązanie dla Ciebie!

Szczegóły do ustalenia:

  • termin
  • liczba uczestników
  • czas wynajmu
  • liczba wynajętych pokoi
  • dodatkowe usługi (przygotowanie cateringu, prezentacji itp.)

NAPISZ: event@roomescape.pl

Zaufali nam: