Pokój zagadek – Łódź Podwodna

Przygodowy escaperoom – doskonale nadaje się też dla młodzieży szkolnej

Stopień trudności – 5/6

Czas gry: 60 minut

Średni czas ucieczki: 52 minuty

Liczba graczy: 2-5

Wnętrze łodzi podwodnej – mostek kapitański i gabinet Kapitana Nemo.

Eksploracja morskich głębin, niezwykłą łodzią podwodną Kapitana Nemo, to kolejny escape room, który zachwyci nie tylko wystrojem, ale przede wszystkim różnorodnością nowoczesnych i utrzymanych w klimacie przygody zagadek. Niezwykłe wnętrze kokpitu oraz salonu Kapitana, który był miłośnikiem sztuki i muzyki klasycznej, dopracowany jest w każdym calu. Na pokładzie tego statku poczujecie się jak prawdziwi zdobywcy oceanów! Będzie mogli dotknąć urządzeń nawigacyjnych, posłużyć się peryskopem, zagrać na organach i wykazać się, uruchamiając silniki Nautilusa, przy pomocy magicznego kryształu mocy. Kapitan bowiem opuścił statek wraz z załogą, aby zbadać tajemniczą jaskinię podwodną. Niestety ich powrót utrudniają skutecznie morskie potwory, o jakich nie śniło się najdzielniejszym żeglarzom. Dlatego to właśnie na Was, pasażerach słynnej łodzi podwodnej spoczywa teraz zadanie jej uruchomienia i uratowania załogi. Musicie odnaleźć kryształ mocy napędzający łódź i wymienić go na mostku kapitańskim.

Przed Wami 60 minut fascynującej przygody, bo tyle czasu macie na uruchomienie Nautilusa zanim pójdzie na dno i pozostanie w morskich głębinach na zawsze. Tylko Kapitan Nemo miał dostęp do kryształu mocy i tylko on wiedział jak uruchomić silniki jego ukochanej łodzi. Dlatego chcąc odnaleźć kryształ, musicie myśleć jak dowódca Nautilusa. Na pewno będziecie musieli wykazać się kreatywnością, nieszablonowym myśleniem, a przede wszystkim pracą zespołową i odwagą na miarę dawnych odkrywców. Wierzymy, że uda Wam się uruchomić silniki i Nautilus na pełnej mocą ruszy w dalszą podróż na eksplorację oceanu.

Łódź podwodna to najnowsze dziecko w rodzinie pokoi zagadek Room Escape Warszawa®. Pomysł na ten pokój przypłynął do Warszawy ze szczecińskiej Escapady. Obecnie po modyfikacjach i zmianach w scenariuszu oraz rozbudowie repertuaru występujących w nim zagadek, pokój Łódź podwodna poszerzył ofertę przygód Room Escape przy ul. Śniadeckich.

Ekipa twórcow pokoi z Room Escape Warszawa dołożyła wszelkich starań, aby ta przygoda sprostała oczekiwaniom najbardziej wymagających graczy. Zarówno zagadki, jak i sam wystrój pokoju na długo zapadną w pamięć śmiałków, którzy odważą się wejść na pokład legendarnego Nautilusa. To escape room doskonały na integrację firmową, jak i rodzinną przygodę.

Zapraszamy do odwiedzenia najmłodszego pokoju zagadek przy ulicy Śniadeckich.

OPINIE

Fantastyczna zabawa!

Jako fan escape roomów oraz weteran pokoi firmy room escape kolejny ich pokój był pozycją obowiązkową na mojej liście. No i oczywiście nie zawiodłem się! Od samego wejścia do pokoju ma się wrażenie, że zostało się członkiem załogi łodzi podwodnej. Elementy wyposażenia i wystrój działają na wyobraźnię. Zagadki spójne i logiczne, czasami dość wymagające. Dużym atutem jest to, że wszystkie są elektroniczne i niepowtarzalne co dodatkowo urozmaica zabawę. Szczerze polecam, zarówno dla tych mniej, jak i bardziej doświadczonych grup.

Andrzej

Świetna zabawa!

Jedyny pokój w tej lokalizacji bez kłódek! Zagadki bardzo spójne i logicznie ze sobą powiązane. Praca zespołowa w tym pokoju to podstawa! Wystrój pokoju bardzo realistyczny i profesjonalnie wykonany. Można się poczuć jak w prawdziwej łodzi podwodnej, będąc w środku wielkiego miasta! Pokój o średnim poziomie trudności. Mogę polecić zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Dobry dla drużyny 2 i 5 osobowej też. Zagadek jest dużo i na pewno nikt się nie będzie nudził. Jeden z najlepszych pokoi w jakich się bawiłam!!!

Jola

Nic dodać, nic ująć.

Hej załogo tu Kapitan ratuj się kto może!!! Super pokój! Bardzo fajne kreatywne zagadki. Twórcy pokoju zadbali nie tylko o świetne rozwiązania, ale również o wystrój pokoju! Poczujecie się tam jak w prawdziwej łodzi! Zagadek jest tak dużo, ze każdy z grupy znajdzie coś dla siebie. Pokój nie należy do tych najtrudniejszych, ale przez to że nie ma w nim kłódek też nie jest najłatwiejszy i dlatego polecam dla każdego!

Weronika

Łódź podwodna wymiata

Łódź Podwodna to pokój na najwyższym poziomie. Genialna stylizacja, ciekawe zagadki, nietuzinkowa historia. Wszystko, czego oczekuje się od escape roomu, znajduje się w tym pokoju. W pokoju bawiłam się z 3 koleżankami i żadna z nas nie nudziła się nawet przez moment. Bardzo polecam ten pokój!

Natalia

Bardzo polecam

Nowy pokój przy ulicy Śniadeckich zachwycił całą naszą grupę. Mimo niewielkiego doświadczenia czy też nawet jego braku udało nam się rozwiązać wszystkie zagadki. Łatwo nie było! Ale na pewno było warto, bo to kolejny interaktywny pokój firmy Room Escape co wszyscy szczerze kochamy. Moim zdaniem pokój nie należy do najprostszych, ale na pewno wrócę tam ponownie, tym razem z dziećmi, których Łódź na pewno zachwyci tak jak nas! Przed nami jeszcze pare pokoi RE i na pewno nie przepuścimy szansy na ich odwiedzenie. Z czystym sumieniem mogę polecić tę podwodną przygodę!

Justyna

Szalone 60 minut

Znajomi organizowali mój wieczór kawalerski, jedną z atrakcji było wyjście do RoomEscape przy ulicy Śniadeckich. Nie byłem pewien czy ten rodzaj atrakcji na pewno pasuje do klimatu kawalerskiego. Myliłem się piekielnie! Zagadki kreatywne, a wystój pokoju sprawia, że naprawdę można się poczuć jak w zamkniętej łodzi podwodnej. Świetna zabawa mogę polecić każdemu jako wstęp do dobrego wieczoru.

Janek