Gra detektywistyczna Kryminauci

POMYSŁ NA PREZENT GRA DEKEKTYWISTYCZNA – KRYMINAUCI®

Takiej drugiej rozgrywki kryminalnej nie ma na polskim rynku gier detektywistycznych. Gra KRYMINAUCI® to prezent będący połączeniem audiobooka, z pasjonującym kryminałem oraz pracą na dokumentach wzorowanych na policyjnych. W pudełku z grą ważącym ponad kilogram, znajdują się akta sprawy zamknięte w ponumerowanych kopertach, gdzie zebrany jest cały materiał dowodowy: zeznania świadków i podejrzanych, zdjęcia, analizy i badania laboratoryjne, sekcje zwłok i wiele innych.

Zadaniem graczy jest przeprowadzenie prawdziwego śledztwa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego. Nie jest to gra planszowa, ani gra karciana, nie gramy w niej kostką i nie ma w niej żadnego elementu losowego. Rozwiązujemy realne śledztwo, którego akta trafiają w nasze ręce. Gracze – jako specjalna, elitarna jednostka Kryminautów – przy użyciu dedukcji, spostrzegawczości i logicznego myślenia spróbują ująć sprawcę i rozwiązać zagadkę kryminalną. Jest to możliwe wyłącznie, jeśli na podstawie przeprowadzonych analiz oraz zeznań świadków i podejrzanych, wyłapią niuanse i nieścisłości w zebranym materiale dowodowym i odróżnią domysły i nic nieznaczące poszlaki od ważnych dowodów w sprawie. To naprawdę wyjątkowy prezent!

Gra KRYMINAUCI® jest rozgrywką interaktywną, gdyż poza pudełkiem z aktami sprawy kryminalnej, gracze otrzymują dostęp do panelu online, w którym raportują postępy w toczącym się śledztwie. Dzięki panelowi gracze mają możliwość uzyskania podpowiedzi w sytuacjach, kiedy zagadki kryminalne okażą się wyzwaniem. Dzięki platformie internetowej, oficer prowadzący śledztwo towarzyszyć będzie graczom w procesie dochodzeniowym i przez całą rozgrywkę będzie mobilizował Kryminautów do wytężonej pracy śledczej lub zwyczajnie w odpowiednim momencie udzieli podpowiedzi, gdy graczom zabraknie pomysłów lub zgubią trop. Całość rozgrywki zajmuje minimum kilka godzin, lecz śledztwo można prowadzić też kilka wieczorów. Całość materiału audio w panelu online to ponad 90 minut pasjonującego słuchowiska, w wykonaniu profesjonalnych aktorów, wcielających się w role świadków i podejrzanych.

PODARUJ BLISKIM NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE

Gra KRYMINAUCI® to połączenie prezentu, który można wręczyć w postaci fizycznego przedmiotu – pudełka z aktami sprawy – oraz doświadczenia i niezapomnianego przeżycia w postaci aktywnego uczestnictwa w śledztwie. W grę detektywistyczną KRYMINAUCI® można grać samemu rozwiązując zagadkę kryminalną, ale można też zaprosić do śledztwa grono przyjaciół i razem doświadczyć tego, co do tej pory było niemożliwe. Miłośnicy powieści kryminalnych, podcastów true crime oraz filmów o tematyce detektywistycznej wreszcie mogą mieć realny wpływ na przebieg śledztwa, biorąc w nim aktywny udział. Gra detektywistyczna KRYMINAUCI® to prezent marzeń dla Ciebie i Twoich przyjaciół!

IDEALNY PREZENT DLA CHŁOPAKA

Gra detektywistyczna KRYMINAUCI® to idealny prezent dla chłopaka czy mężczyzny. Obdarowany może wcielić się w rolę prawdziwego śledczego i rozwiązać szereg zagadek detektywistycznych. Do tej pory mógł je tylko oglądać na filmach, będąc biernym obserwatorem. Teraz dzięki grze KRYMINAUCI®, obdarowany tym prezentem, będzie mógł zmierzyć się z prawdziwym śledztwem, jak Sherlock Holmes albo bohaterowie popularnych seriali true crime.

SUPER PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Intelektualna rozrywka i spore wyzwanie to coś, co inteligentne kobiety lubią najbardziej. Gra KRYMINAUCI® to także super prezent dla dziewczyny czy kobiety – miłośniczki kryminałów i seriali detektywistycznych, których bohaterkami nierzadko są właśnie panie. Jeśli szukasz na prezent czegoś absolutnie wyjątkowego, dla amatorki kryminałów, to gra KRYMINAUCI® będzie dla niej super prezentem!

Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie z Klientem.

Nie masz pomysłu na team building w swojej firmie? Jesteś znudzony sztampowymi propozycjami na polskim rynku? ZADZWOŃ lub NAPISZ! ROOM ESCAPE WARSZAWA to rozwiązanie dla Ciebie!

WYJĄTKOWY PREZENT DLA PRZYJACIÓŁ

Jeśli lubisz obdarowywać bliskich tym, czym sam chciałbyś zostać obdarowany, to gra KRYMINAUCI® jest najlepszym wyborem na prezent. Nie tylko podarujesz bliskiej osobie niezapomniane emocje i możliwość wzięcia udziału w prawdziwym śledztwie, ale sam będziesz mógł wziąć w nim udział razem z nimi. Gra detektywistyczna KRYMINAUCI® jest bowiem wyjątkowym prezentem – wyzwaniem śledczym, któremu wspólnie możecie sprostać rozwiązując szereg zagadek kryminalnych.

Nie masz pomysłu na team building w swojej firmie? Jesteś znudzony sztampowymi propozycjami na polskim rynku? ZADZWOŃ lub NAPISZ! ROOM ESCAPE WARSZAWA to rozwiązanie dla Ciebie!