escaperoom Warszawa

-10% na kolejną grę

11 sierpnia 2021

Lubisz kreatywnie spędzać swój wolny czas? Jeśli tak, to koniecznie wpadnij do Room Escape Warszawa® Zapewnimy Ci niezapomnianą przygodę, jedyne co musisz zrobić to zebrać swoją drużynę i zrobić rezerwacje online.

Nie wiesz od jakiego pokoju zacząć? Mamy do zaoferowania aż 9 pokoi zagadek w 3 lokalizacjach w Warszawie. Jeśli to Twój pierwszy raz, to polecamy pokój Indiana przy ulicy Śniadeckich 1/15. W tym pokoju wcielisz  się wraz ze swoją drużyną w legendarnych podróżników, których zadaniem będzie odnalezienie  niezwykłych artefaktów. Nie będzie łatwo, ale dzięki zgranemu zespołowi i wspólnej kreatywnej pracy na pewno daleko zajdziecie Jeżeli chcielibyście rozwinąć sprawdzone w poprzednich przygodach umiejętności, skorzystajcie ze zniżki umożliwiającej zabawę w naszych innych lokalizacjach w Warszawie.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie. Po przejściu wszystkich zagadek w pokoju, animator Room Escape Warszawa® z wielką chęcią zrobi Wam wspólne, pamiątkowe zdjęcie z przy ekranie z czasem Waszej gry ☺ Jeśli wstawicie zdjęcie na Instagrama i nas oznaczycie #roomescapepl, otrzymacie zniżkę -10% na kolejną grę. Pobudźcie swoje szare komórki i przyszykujcie telefony. Do zobaczenia na miejscu ☺

Facebook Instagram