escaperoom Warszawa

Jedyne w swoim rodzaju pomysły na prezent

22 grudnia 2021

W Room Escape Warszawa® wiemy, że Święta tuż-tuż i dlatego przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego oraz jedynego w swoim rodzaju.

Podczas wizyty w jednej z trzech naszych lokalizacji przy ulicy Śniadeckich 1/15, Marszałkowskiej 140 i Inżynierskiej 1, w Warszawie, będziecie mieli okazję kupić interaktywną grę detektywistyczną Kryminauci®, w którą gra się offline, ze wsparciem panelu online. Podczas prowadzenia śledztwa w tej grze uzyskacie dostęp do akt policyjnych i materiałów dowodowych. Poczujecie się jak prawdziwi śledczy na tropie tajemniczego morderstwa. Kryminauci® to nie gra na czas jak w przypadku przechodzenia pokoi zagadek w Room Escape. Możecie rozwiązać sprawę podczas jednego spotkania albo rozłożyć sobie to wyzwanie na kilka wieczorów. To Wy decydujecie, w jakim tempie chcecie przeprowadzić to śledztwo.

Jeśli jednak nie będziecie mieli okazji odwiedzenia naszych lokali, a chcielibyście kupić Kryminautów® to zapraszamy na tę stronę.

Pamiętajcie, że będąc w naszych lokalach możecie także kupić voucher na zabawę w jednej z naszych escape roomowych przygód, idealny jako prezent pod choinkę.

Przychodzimy również na ratunek wszystkim spóźnionym z prezentami! Wystarczy na naszej stronie zamówić voucher online do wydrukowania w domu i ostatnim rzutem na taśmę uratować honor Świętego Mikołaja 😊

Facebook Instagram