escaperoom Warszawa

Jesienią nie grozi Wam nuda

2 października 2021

Jesienne dni coraz krótsze, a noce coraz dłuższe – jeśli nie wiecie jak je spędzić, to wpadnijcie do Room Escape Warszawa®, gdzie nie straszna będzie Wam nuda.

Oferujemy aż 9 pokoi zagadek w 3 lokalizacjach na mapie Warszawy. Każdy z naszych lokali znajduje się blisko stacji metra, skąd z łatwością do nas dotrzecie. Jeśli nie wiecie, jaki escape room wybrać to polecamy INTERACTIVE – pokój zagadek przy Marszałkowskiej 140, w którym otrzymacie niepowtarzalną szansę wkroczenia w szeregi obrońców galaktyki! Czeka Was sprawdzian Waszych umiejętności; kreatywności i logicznego myślenia, ale także przetestujemy Waszą zręczność! A to wszystko odbędzie się podczas interaktywnej zabawy, której na pewno nie zapomnicie.

To nie jedyna możliwość zabawy z Room Escape Warszawa®! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi escape roomami przy ulicy Śniadeckich 1/15 oraz przy Inżynierskiej 1. Razem ze znajomymi wybierzcie pokój, który Wam najbardziej odpowiada i złóżcie rezerwację na naszej stronie. Nie możemy się Was doczekać! 

Facebook Instagram