escaperoom Warszawa

Letnia przygoda

29 lipca 2021

Przerwa w nauce jest czymś na co długo czekaliście, ale wraz z nią parzyła rozłąka z przyjaciółmi ze szkolnej ławy, więc pewnie teraz już nie możecie się doczekać spotkania ze swoją paczką przyjaciół?

W Room Escape Warszawa® dzięki akcji „Lato w Mieście” możecie  spotkać się  wszyscy razem w ciekawszych okolicznościach przyrody niż szkolna ławka. Proponujemy Wam przygodę w głębinach oceanu, a nawet w  wehikule czasu ☺ Wszystkie szkoły, które będą chciały odwiedzić nas w sierpniu otrzymają u nas zniżkę, a takiej okazji nie można przegapić. Nasze pokoje zagadek są starannie przygotowane i dzięki nim można przenieść się w czasie i przestrzeni! Chcecie odwiedzić średniowieczny zamek na Inżynierskiej 1? U nas wszystko jest możliwe 😉 Będziecie musieli pokonać wiele trudności i odnaleźć skarby templariuszy. Tylko najodważniejsi z najodważniejszych wydostaną się z lodowatych lochów zamku!

Wszystkie  lokale Room Escape Warszawa® znajdują się w dogodnych lokalizacjach – blisko stacji metra. Przy ulicy Inżynierskiej oferujemy też pokoje – Muzeum i Wehikuł Czasu, przy ulicy Marszałkowskiej 140 – Interactive, Olimp i Spisek Kardynała, a przy Śniadeckich 1/15 – Piwnicę, Łódź Podwodną i Indianę. W escape roomie wspólna zabawa, która uczy i rozwija umiejętności pracy w grupie to podstawa 😊 Brzmi zachęcająco? Zapraszamy rezerwowania zabawy online lub do kontaktu pod numerem telefonu: 501 591 1193.

Facebook Instagram