escaperoom Warszawa

Najlepsze urodziny pod słońcem

8 września 2021

Czy wiedzieliście, że w Room Escape Warszawa® można zorganizować najlepsze urodziny pod słońcem? Zapraszamy do nas, gdzie dobra zabawa to najwyższy priorytet. W naszych pokojach zagadek zawsze można liczyć na bezpieczną grę i niezapomniane chwile.

Skoro była mowa o najlepszej zabawie pod słońcem, to co powiecie na pokój ”Interactive” przy Marszałkowskiej 140? Interaktywne zagadki, które przeniosą w kosmiczny wszechświat, zaskakujące zadania, które przetestują spostrzegawczość całej drużyny. To będzie czekać w pokoju Interactive, a jeśli w planach urodzinowych jest przewidziane więcej niż 6 osób, to proponujemy dodatkowo „Olimp” w tej samej lokalizacji ☺ Jest to pokój zagadek, który zadziwi i zachwyci nie tylko najmłodszych. Akcja tego escape roomu rozgrywa się w czasach starożytnej Grecji. Tylko najśmielsi będą mogli wejść do panteonu i pomóc bogom Olimpu. Zadanie nie będzie łatwe, ale tajemnicze przejścia, wciągające zagadki i niepowtarzalny klimat wynagrodzą cały trud. Jest to pokój zagadek dla wszystkich głodnych przygody ☺

Chciałbyś dowiedzieć się jak zorganizować u nas urodziny? Prosimy o kontakt pod numerem: 501 591 119, z  chęcią pomożemy w organizacji niezapomnianego dnia i ewentualnego poczęstunku wraz z tortem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pokojach zagadek? Zapraszamy na naszą stronę.

Facebook Instagram