escaperoom Warszawa

Najlepszy prezent na święta

19 listopada 2021

Chcecie wiedzieć jaki jest najlepszy prezent na święta? Voucher do Room Escape Waszawa®!

Do wyboru są: Voucher STANDARD— koszt 200  zł i Voucher VIP— koszt 250 zł. Taki niezapomniany prezent można wykorzystać w jednym z naszych 3 lokali w Warszawie.

Jeśli będzie to już kolejna wizyta w escape roomie i grupa, z którą wybierzecie się do nas jest już doświadczona, to polecamy pokój: „Spisek Kardynała” przy ulicy Marszałkowskiej 140. Zabawa pod presją czasu w historycznej scenerii na pewno przeniesie Was w czasy, kiedy to Kardynał Richelieu knuł swoje najgorsze intrygi. Wszyscy w pokoju poczują się jak elitarni wybrańcy królewskiej gwardii, którym powierzono tajną misję. Tylko czujność, rozwaga i współpraca ułatwią Wam przejście pokoju w 60 minut!

Jeśli interesują Was inne tematy pokoi zagadek, to oferujemy jeszcze „Łódź Podwodną” przy ulicy Śniadeckich 1/15, gdzie będziecie eksplorować morskie głębiny łodzią podwodną Kapitana Nemo. Brzmi zachęcająco?

Do zakupienia Vouchera zapraszamy na naszą stronę, a jeśli chcecie zarezerwować przygodę w Room Escape Warszawa® to wejdźcie tu. Vouchery nie kumulują się z żadnymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi w tym samym czasie i obowiązują przez 6 miesięcy od daty zakupu.

Facebook Instagram