escaperoom Warszawa

Olimp wśród najlepszych pokoi zagadek na świecie

24 listopada 2021

Jeden z naszych najbardziej obleganych pokoi w Room Escape Warszawa® został zakwalifikowany do konkursu „Top Escape Rooms Projects—Enthusiasts’ Choice Award”. Jest to projekt, którego celem jest znalezienie najlepszych pokoi zagadek na świecie, przy współpracy z doświadczanymi i  największymi entuzjastami escape roomów.

W tym pokoju zagadek przy ulicy Marszałkowskiej 140 przeniesiecie się w starożytne czasy i będziecie musieli pomóc bogom z greckiego panteonu. Pomoże Wam w tym odwaga Ateny, spryt Hermesa i sprawiedliwość Temidy. W ciągu 60 minut będziecie musieli odzyskać wszystkie skradzione atrybuty bogów. Będzie warto – czeka na Was chwała bohaterów.

Zbierzcie zgraną drużynę i zróbcie rezerwację na naszej stronie. Oferujemy dodatkowo jeszcze 8 pokoi również na terenie Warszawy. Wszystkie lokale znajdują się w dogodnej lokalizacji,  blisko stacji metra: Świętokrzyska (Marszałkowska 140), Politechnika (Śniadeckich 1/15) i Dworzec Wileński (Inżynierska 1). Widzimy się w Room Escape Warszawa® 😊.

Facebook Instagram