escaperoom Warszawa

Rekomenduje nas KAYAK.COM

6 grudnia 2021

Nasze pokoje zagadek Room Escape Warszawa® są rekomendowane na stronie kayak.com.

Kayak.com zrewolucjonizował podróżowanie i jest jedną z największych wyszukiwarek ofert podróży. Był prekursorem na rynku turystycznym nikt wcześniej tego nie robił. Dziś Kayak.com  dzięki miliardom wyszukiwań rocznie na wszystkich platformach, pomaga milionom podróżników na całym świecie planować swoje wyjazdy. Teraz wśród jego ofert znajdują się również nasze pokoje zagadek.

Oferujemy aż 9 niezapomnianych przygód w 3 punktach na mapie Warszawy, a każda lokalizacja znajduje się blisko stacji metra, skąd z łatwością do nas dotrzecie na 60 minut ekscytującej zabawy. Co powiecie na pokój „Interactive” przy ulicy Marszałkowskiej 140? Interaktywne wnętrze  przeniesie Was w kosmiczny wszechświat, a zagadki nie z tej planety sprawdzą, czy potraficie ze sobą współpracować jako drużyna. Naszych pokoi zagadek nie da się przejść w pojedynkę, dlatego zbierzcie zgraną ekipę i przyjdźcie się sprawdzić. Będziecie mieli szansę wykazać się sprytem, logicznym myśleniem, a także spostrzegawczością. Jeśli będziecie mieli ochotę na więcej, to w tej samej lokalizacji mamy do dyspozycji również pokój „Olimp” i „Spisek Kardynała”. Zadania w tych pokojach zagadek nie będą łatwe, ale tajemnicze przejścia, wciągające rozwiązania i niepowtarzalny klimat wynagrodzą cały trud.

Jesteście głodni przygody? To nie jedyna możliwość zabawy z Room Escape! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi escape roomami przy ulicy Inżynierskiej 1 oraz Śniadeckich 1/15. Razem ze znajomymi wybierzcie pokój, który Wam najbardziej odpowiada i złóżcie rezerwacje na naszej stronie, a my już wszystko dla Was przygotujemy. Do zobaczenia!

Facebook Instagram