escaperoom Warszawa

Room Escape Warszawa® pozostaje otwarte 1 listopada

31 października 2021

Czy wiedzieliście, że Room Escape Warszawa® pozostaje otwarte 1 listopada? Jeśli nie macie planów na nadchodzący długi weekend, to zapraszamy do nas. Nasze lokale przy Marszałkowskiej 140 i Śniadeckich 1/15 znajdują się blisko stacji metra, dlatego bez problemu do nas dotrzecie. 

Jeśli jest to pierwsza wizyta w escape roomie, to polecamy pokój „Indiana” przy ulicy Śniadeckich 1/15. Jest to pokój pełny przygód, który przeniesie wszystkich do scenerii rodem z filmu „Indiana Jones”. Wszyscy, którzy uwielbiają kino i seriale podróżnicze powinni przyjść do tego pokoju. Tajemnicze pomieszczenia, zakamarki i starożytne mechanizmy czekają na to, aby je rozwiązać, a tylko najodważniejsi bohaterowie  będą mogli pokonać wszystkie przeciwności to i zdobyć najcenniejszy artefakt tego pokoju zagadek. „Indiana” jest miejscem, w którym można rozwinąć umiejętności pracy w grupie, a współpraca będzie bardzo potrzebna, aby przejść wszystkie etapy gry. Trzeba pamiętać, że czas będzie gonił i na ucieczkę z escape roomu jest tylko 60 minut.

Zarezerwujcie pokój na naszej stronie i śpieszcie się do Room Escape Warszawa® ☺ Jesteśmy otwarci od godziny: 11:00— Marszałkowska 140 i 12:00— Śniadeckich 1/15.

Facebook Instagram