escaperoom Warszawa

Trzymamy wysokie standardy

23 lipca 2021

W Room Escape Warszawa® Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego mimo niskiej liczby zachorowań nadal dbamy o to, by w naszych lokalach wszyscy przestrzegali podstawowych zasad sanitarnych. Jeśli zdecydujecie się na niezapomnianą przygodę w naszych pokojach zagadek, to mamy do zaoferowania aż 9 przygód typu escape room w 3 lokalizacjach Warszawy ☺ Przy ulicy Marszałkowskiej 140, ulicy Śniadeckich 1\15, a także Inżynierskiej 1.

Jesteście gotowi na rabunek cennych przedmiotów z muzeum? My Wam to umożliwimy 😉! Będziecie musieli przedostać się przez wszystkie zabezpieczenia, ale nie będzie łatwo, po drodze czeka na Was łamanie kodów i niespodziewane pułapki, a nawet trochę kociej gimnastyki. Przy odrobinie sprytu, ale też udanej pracy zespołowej, na pewno Wam się uda osiągnąć upragniony cel. Tajemnicze znaki, ukryte zakamarki, czy niespodziewane efekty świetlne przeniosą Was daleko od szarej codzienności.

Pamiętajcie, że macie tylko 60 minut, dlatego zbierzcie zgraną drużynę i zarezerwujcie pokój na naszej stronie. Widzimy się w Room Escape 😊

Facebook Instagram