escaperoom Warszawa

Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze

24 września 2021

W Room Escape Warszawa® Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego nadal dbamy o to, by w naszych lokalach wszyscy przestrzegali podstawowych zasad sanitarnych. Na straży higieny stoi nasz bohater Mr. Room, który bardzo prosi o noszenie maseczek w naszych lokalach i dezynfekcję dłoni. Po każdej grupie nasza obsługa dezynfekuje pomieszczania. Także nie pozostało Wam już nic innego, jak tylko zdecydować, który pokój zagadek wybrać, a jeśli macie wątpliwości, zawsze możecie do nas zadzwonić, a my Wam chętnie pomożemy w tym trudnym wyborze. Jest w czym wybierać!😊

Przygotowaliśmy dla Was 9 niezapomnianych przygód w 3 punktach na mapie Warszawy. Każda lokalizacja znajduje się blisko metra, więc bez problemu do nas dotrzecie. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi zwiedzić chłodne komnaty zamku templariuszy, które znajdują się w pokoju Rycerskim przy Inżynierskiej 1, ponieważ tylko najodważniejsi zapiszą się na kartach historii tego zamku.

Więcej informacji o tym pokoju zagadek znajdziecie na naszej stronie  To dla nas ogromna satysfakcja, że nadal ochoczo rozwiązujecie łamigłówki w gronie przyjaciół.  Czekamy na Was!

Facebook Instagram