escaperoom Warszawa

Wybierzcie się z ulubionym nauczycielem do Room Escape Warszawa®

13 października 2021

Doczekaliśmy się wreszcie 14 października, czyli Dnia Nauczyciela – wszyscy są w szkołach, a o zdalnych lekcjach można już na szczęście zapomnieć. Może Ty i Twoja klasa, wraz ze swoim ulubionym nauczycielem wybierzecie się do Room Escape Warszawa® ?

Dla każdej szkoły, która odwiedzi Room Escape z nauczycielem oferujemy atrakcyjne zniżki. Nuda jest nam obca, dlatego w każdych z naszych pokoi można się świetnie bawić, ale także wiele dowiedzieć, a zarazem wykazać się sprytem i spostrzegawczością przy rówieśnikach.

Oferujemy aż 9 pokoi zagadek w 3 lokalizacjach w Warszawie. Może chcecie spróbować swoich sił w pokoju zagadek Interactive przy ulicy Marszałkowskiej 140? Ta przygoda typu escape room wymaga współpracy pomiędzy graczami, dzięki temu można będzie zweryfikować kompetencje rekrutów do galaktycznej floty. Przez 60 minut okaże się, kto ma zdolność logicznego myślenia, łączenia faktów, refleks, dobrą pamięć i spostrzegawczość. Ważne jest, aby działać jak zgrana paczka 😊. W tej samej lokalizacji znajdziecie też pokoje zagadek, takie jak: Spisek Kardynała i Olimp. Przy ulicy Śniadeckich 1/15: Piwnicę, Indianę i Łódź Podwodną, a przy Inżynierskiej 1: Rycerski, Wehikuł Czasu i Muzeum.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie. Do zobaczenia 😊.

Facebook Instagram