escaperoom Warszawa

Zagadki i ciekawostki na naszych social mediach

8 października 2021

Czy jesteście fanami rozwiązywania zagadek?

Jeśli tak, to koniecznie wpadnijcie do Room Escape Warszawa®. W naszych pokojach zagadek będziecie mogli przenieść się w inną rzeczywistość, jak chociażby do czasów średniowiecza w pokoju Rycerskim przy ulicy Inżynierskiej 1. Zabawa w escape roomie wymaga pracy całego zespołu, a pokoju nie sposób przejść w pojedynkę. Odkrywanie komnat średniowiecznego zamku, tajemne przejścia i niespotykane zagadki będą towarzyszyć Wam przez 60 minut.

Jeśli jeden pokój to za mało dla miłośników przygód, takich jak Wy, oferujemy jeszcze w tej samej lokalizacji przygody w Muzeum i Wehikule Czasu.

Przy ulicy Marszałkowskiej 140 możecie przejść pokoje, takie jak:  Interactive, Spisek Kardynała i Olimp, a przy ulicy Śniadeckich 1/15: Piwnica, Indiana i Łódź Podwodna. Każda z tych lokalizacji znajduje się blisko stacji metra, co ułatwia łatwe dotarcie do nas 😊.

Rozbudźcie swoje umysły, odpowiadając na pytania i zagadki na naszym profilu na Instagramie, znajdziecie tam też mnóstwo ciekawostek, które na pewno Was zainteresują. Czekamy na Was na naszych social mediach, a także w Room Escape 😊.

Facebook Instagram